Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel dekorálhatnám a szobámat?

Mivel dekorálhatnám a szobámat?

Figyelt kérdés
18 vagyok,lány,szeretem a kreatív dolgokat,de mostanában nem jut semmi eszembe...ha tudtok ötleteket,vagy internetes oldalt,írjatok.Lehet saját kezűleg készíthető is.Minél több ötlet,annál jobb!előre is köszi!
2008. júl. 14. 15:44
 1/7 anonim válasza:
100%

HÁt lehet hogy hülyeség, de én lánccal nyomattam bégig a felemat a plafont is meg mindent, bár ehhez kell egy kis férfi segítség, hogy végig furkálja a szobámat :)

Olyan kis szado-mazos lett de egy két jól elhelyezett hippis virág(itt ilyen bazinagy élénk színűre gondolok) jól elüti a poén élét :) Vagy saját kezűleg felfesteni egy jó mintát. nállam nonfi van felrakva, és ezt legalább bővíteni is lehet.

2008. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi, a barátaimmal, a festékes tenyerünkkel jártuk össze a falamat.A plafonom meg olyan, mint mikor a kőművesek a falra csapják a maltert a kanálból és ez úgy szilárdult meg, hogy a cseppek megmaradt. Szóval olyasmi mint a cseppkőképződmény. Bocs, nem tudom érthetőbben leírni.
2008. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szia.Itt tök jó dolgok vannak.Nézz körül, megéri.

2008. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Millió egy dologgal díszítheted a szobád.Pl egy szép függönnyel, vagy esetleg a szekrényedre vehetsz öntapadós tapétát, azzal feldobhatod.Vagy elég ha új foggantyúkat veszel a szekrényedre.Nálunk az ágy fölött baldachin van.Narancssárga, és olyan háló jellegű.Nagyon jó szúnyoghálónak is éjjszakánként, és jól is mutat.Ehez multikban hozzájuthatsz 1-2 ezerért.De a falfestés sem rossz ötlet.Anno a bátyám szobáját úgy díszítették, hogy vettek fújós festéket, és távolról összefújták sok-sok színnel 2 szembe lévő falat, a másik 2-tpedig összefröcskölték élénk festékkel.Nagyon jó lett.
2008. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm fekete festékkel dekorálta ki a falakat, őskori barlangrajzokat festett rájuk. Az ágya felett egy vadászjelenet van hatalmas bölényekkel, nekem nagyon tetszik. :)
2008. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor sikerül jól dekorálni,ha a hozzám közelálló tárgyakat rakom ki,+ fel a falra.A lényege,önmagad köszöntsön vissza,ha körülnézel!Bátran vegyítheted a régi-új dolgokat,különleges hangulatot ad a szobádnak,de próbálgasd,hogy tetszik a legjobban!Remélem,ötlet-ébresztő dolgokat írtam neked!Csak bátran!
2008. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem eddig bejött: rajzok, tollas maszkok, plüskulcstartók, szrított / műrózsák. Most fogjuk felújítani, és én is ezen gondolkodtam elég sokáig... Most az eddigieken kívül ki lesz rakva lánckeretben mindenféle természetes apróság (mint érdekes formájú kövek, faágak, kagylók, ami olyan az fa vagy karton alapra felragasztva). Gondolkodok még a plafonra ragasztott vagy festett sötétben világító csillagokon, mintákon, valamint a karácsonyi égőkön (hangulatvilágításnak sem utolsó). Indiai boltokban is rengeteg jópofa dolgot lehet kapni.
2008. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!