Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném keleti 'hangul...

Hogyan tehetném keleti 'hangulatúvá' a szobámat?

Figyelt kérdés

Kicsit modernebb szoba lesz, nem olyan vörös színű a fal. De szeretném ha egy kicsit keleti lenne a hangulata. Mivel oda-vissza vagyok az arab országokért.

16/l


2011. júl. 2. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt idézi a baldachinos ágy, de ha ez nem megoldható, valami könnyű szines függöny-féle a fekhely elé, mint térelválasztó.

Rengeteg szines párna egymásra "dobálva".

Falra, padlóra perzsa-szőnyeg

Gyertyák, füstölő

2011. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jókat írt az első!

Annyi jutott még eszembe, boltíves bejárati áthidalók gyöngyfüggönnyel.

2011. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szélharang az ablak elé.

Nagy, színes legyező az ágyad fölé.

2011. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy vízipipa (ha nem használod, akkor is jól mutat a földön).
2011. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fényes anyagok, meleg színek jellemzik még a keleti stílust. Narancs, bordó, vörös, sárgás, mélylila... gyöngyök, flitterek, csillogó szövetek, szálak...

Drapériák a falon, a bútorokon is lehetnek. Csillogó gyöngyökből térelválasztó függöny, illatok, kiegészítők, ülőpárnák, alacsony asztal, teáskészlet az asztalon, vagy füstölő, vagy vizipipa, bambusz növényke...

De neten sok képet találsz ötlet gyanánt.

Illetve az ügyeségedtől, és pénztárcádtól függ. Sok mindent meg lehet oldani kis ügyességgel.

2011. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és utolsó vagyok. Milyen színe is lesz a szobának, már lehet tudni?

fények, lámpák, (lámpabúrát készíthetsz te is meglévő lámpa átalakításával, hobby boltban nagyon jó keleti papírokat lehet kapni direkt lámpaernyő készítéshez)

2011. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Sajnos az ágyas dolgot nem tudom megoldani mert heverőm lesz :( olyan fa"keretes" ágyat szerettem volna csak anyum azt mondta, hogy jobb az a heverő mert ha jön valami vendég tud hol aldni (mivel kihúzható és 2en elférnek rajta).


ilyen szinű lesz a fal : (feketével van bekeretezve)

[link]

2011. júl. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!