Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mosás után illatos...

Mit tegyek? Mosás után illatosak a ruhák, de mikor megszáradnak fura szaguk van. Egyszerűen nem lehet igy őket hordani.

Figyelt kérdés
3 hónapja vettük a mosógépet. Azzal szerintem nem lehet gond. Már minden féle mosószert kipróbáltam, semmi se segit. Most Dreft black van itthon és lenorral öblitek. Már nem tudom mihez kezdjek. nagyon idegesit... Sajnos kint nem tudom száritani. De sokat szellőztetek. Lakásban lakunk. És nem is minden ruha csak főleg a párom pólói (ő nem büdös, irodai munkát végez.) és a sötét szinű törölközők... A fehér ruhákkal ilyen még nem történt... Valakinek vmi jó és bevált tip ilyen esetre? Elég drága holmikról van szó, 90-en nem merem őket kimosni, bár biztos segitene...

2013. szept. 27. 10:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tedd pl a hálótokba, nyisd ki az ablakot és csukd be az ajtót 5-10 percre, amíg kiszellőzik, aztán csukd be az ablakot és nyisd ki az ajtót ;) :)
2013. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na? :) bevált a tippem? :)
2013. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem csak 30 fokon meg 40 en kéne mosni....néha 60 on is kéne.
2013. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges lenne 60 fokon mosni, ha nem koszos a ruha, csak használt, bőven elég neki a 40 fok!
2013. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogyne ettől szokott képződni az a takonyszerű valami a gépben.Tudom mert nem egyet pucoltam már ki.A tulaj meg nem tudja mitől büdös a gép.
2013. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy a ruhákat 40 fokon mossa az ember?? Amiről te beszélsz, az az öblítő lerakódása. Néha át kell mosni a gépet üresen, 90 fokon, 1 flakon ecettel és nem lesz lerakódás.
2013. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az öblítő is nagyban befolyásolja de a mosólúgból származó lerakódások méginkább. Zsír ember haj állatszőr,mosópor,esetleg gélből származó lerakódások és persze a vízkő.Frankó elegyet tudnak alkotni ezek a szagukról ne is beszélve!Illetve 30-40 fok tökéletes a baktériumok szaporodásához.Ne érts félre!

Nem azt mondom hogy ne moss 30-40 fokom!De ami bírja a magasabbat azt nyugodtan be lehet rakni magasabbra is!Jah és persze a ruhacímke...Természetesen mindig sokkal kevesebbet írnak rá...én a 30C-on mosható ágyneműt kimostam 70-en természetesen nem lett semmi baja mégcsak meg sem fakult.

2013. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!