Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mosás után illatos...

Mit tegyek? Mosás után illatosak a ruhák, de mikor megszáradnak fura szaguk van. Egyszerűen nem lehet igy őket hordani.

Figyelt kérdés
3 hónapja vettük a mosógépet. Azzal szerintem nem lehet gond. Már minden féle mosószert kipróbáltam, semmi se segit. Most Dreft black van itthon és lenorral öblitek. Már nem tudom mihez kezdjek. nagyon idegesit... Sajnos kint nem tudom száritani. De sokat szellőztetek. Lakásban lakunk. És nem is minden ruha csak főleg a párom pólói (ő nem büdös, irodai munkát végez.) és a sötét szinű törölközők... A fehér ruhákkal ilyen még nem történt... Valakinek vmi jó és bevált tip ilyen esetre? Elég drága holmikról van szó, 90-en nem merem őket kimosni, bár biztos segitene...

2013. szept. 27. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem megér egy próbát,öblítő helyett picike ecetet tegyél bele (kb negyed annyit mint öblítőből)

Amúgy a fura szag olyan mintha bebüdösödött volna??? Nehéz elképzelni a fura szagot...

2013. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olyan bebüdösötött... :( Mintha nem száradt volna meg teljesen... Pedig mindig hagyom teljesen megszáradni őket, és aztán mindent vasalok gőz nélkül, h semmi nedvesség ne maradjon bennül.. Próbáltam az ecetet, de nem segitett az se. Kidobni nem szeretném őket, mert nem voltak olcsók... Főleg a párom galléros polóival van baj. Meg van fekete és sötétbarna törcsink azok is olyanok. De azokat már nem használjuk. Inkább a fehéreket.
2013. szept. 27. 12:37
 3/17 anonim ***** válasza:

Hiába hagyod hogy teljesen megszáradjanak , ha ez betetelik 2-3-4 napba. Ne teregess a szárító minden szálára 1-1 ruhát , hanem 2 szálra teríts 1-et, így gyorsabban megszárad, azaz friss marad.

Nálam is ez volt a baj.

2013. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ok kiprobalom. csak nem lesz tul egyszeru mert a parom xxl ruhakat hord. es egy adag mosott ruha nem nagyon fog ugy elferni. de majd maskepp kombinalom a dolgokat :)
2013. szept. 27. 13:06
 5/17 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez lesz a megoldás :)

Meg be kell szerezni még egy szárítót... Télen mi is csak így bírjuk mosni / teregetni a ruhákat, 2 torony szárítóval.

2013. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még mindig én... Ami olyan póló pl azt tedd vállfára, és úgy akasztd fel valahova. Nem túl esztétikus, de 1 éjszaka alatt száraz lesz :-D
2013. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát az a gond h nem tudnam hova tenni a szaritot. nagyon pici a furdonk. eppenhogy csak befert a mosogep... de minden esetre ki fogom probalni amiket irtatok!!! és koszonom!!!
2013. szept. 27. 13:23
 8/17 segítenél? válasza:
kinti teregetés segít :D
2013. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2.-3.-4. Válaszoló vagyok.

Tedd a szárítót a szobába vagy a nappaliba a (nyitott) ablak elé. Fürdőben csak fülledt lesz a levegő.

2013. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kint nem tudok teregetni. Mindig a nappaliban van a gyerekszobában teregetek, ahol sokat van nyitva az ablak. De télen ezt nem tudom hogyan fogom megoldani... :(
2013. szept. 28. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!