Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valakinek tapasztalata ilyenben?

Valakinek tapasztalata ilyenben?

Figyelt kérdés
Van egy hitelem,de nem tudtam rendesen fizetni.Kaptam egy levelet,hogy hívjak fel egy pasi(gondolom behajtó)Mit fog mondani?Eddig 20 ezret fizettem.Ha meg kell állapodnom vele mondhatok kevesebbet?Egyáltalán lehet állapodni vele vagy egyből a fizetésem vonják?

2013. szept. 9. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi a tartozásod?? nem az össz hitel hanem az amennyivel elmaradtál??
2013. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A behajtó cégekkel általában meg lehet egyezni a kevesebb részletben is. De a megállapodást feltétlenül be kell tartani.
2013. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
500 ezer a hátralevő tartozás.20ezerrel maradtam el..Már volt előtte is,hogy elmaradtam..a ban már átadta a hitelt ennek a behajtó egyénnek?
2013. szept. 9. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
20000 az elmaradásod és 20000 a törlesztő?? tehát akkor 1 hónapos késés??? ilyenkor még nem szokták átadni a behajtóknak meg előbb felmondják a szerződést amiről tájékoztatni is fognak és utána adják át.Minden bizonnyal habár nem értem miért nem ők hívnak és miért neked kell??!! de annyi lesz,hogy elmondja mivel jár ha nem fizetsz és megérdeklődik,hogy pontosan mikor is akarod végre befizetni stb stb
2013. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt már felmondta a bank,akkor 15000 ezer volt még csak,utána így felemelték 20ezerre..érted?
2013. szept. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!