Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valahol láttam az interneten...

Valahol láttam az interneten egy falpenész elleni vegyszer párost, az egyik megöli a meglevő penészt, a másik nem engedi kiújulni. Van ilyen többféle? Mi a neve?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Syszi-t használom,a falszinét nem bántja,jó ideig nem jön elő a penész tőle.
2009. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hipó.


Az összes ilyen szer valójában hipó, csak illatosítják, színezik.

2009. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

a penész okát is kezelni kell. A falon van a sarkokban? vagy csak a fürdőben?

Ha a magas páratartalom az oka a penész képződésének, akkor nem elég írtani a penészt, hanem a visszatérést megelőzéséhez a páratartalamt is kezelni kell. (Új v régi ház? hol van a penész?)

2009. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A ház igazából egy vidéki nyaraló, amit egy régi vertfalú házból újítottunk fel.

A kőművesek rengeteg szigetelést elvégeztek, de itt ott kibukkan a penész. Most Düfá-val fújtuk be, megkértük a szomszédot hogy időnként menjen át szellőztetni ha száraz idő van. Megoldódhat?

2009. nov. 7. 23:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem válaszoltam a kérdésre teljesen. A fürdőszobában és a konyhában nincs, főleg az északi szobában.

Köszi a választ.

2009. nov. 7. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!