Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek naptárt?

Hogyan készítsek naptárt?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék készíteni egy naptárt.

Paint-tel megcsinálom, azzal nincs gond, de milyen tárgyak kellenek hozzá, hogy jól nézzen ki? Akasztó, stb.

És milyen lapra nyomtassak?

Előre is köszönöm a segítséget!


2009. okt. 30. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:

En pont most keszitettem egy naptart, szoval frissek meg az infoim :)

Velemenyem szerint a naptaroldalakat kemenyebb lapokra kellene nyomtatni, esetleg foto papirra, de ez nem olyan lenyeges. Papiruzletbe vehetsz atmeneti papirt a kartontipusu es a szimpla vekony kozott.

En egy nyomtato-butikban nyomtattattam ki, es ott megkertem a not, hogy tegyen spiral fogot ra, mint az a fenymasolt konyveknel megszokott. Nem is akart penzt elvenni a spilarert, igy nem jottem ki dragan, es rendkivul izleses es praktikus lett.

Viszont ha otthoni alapanyagokkal szeretnel csak dolgozni, akkor kinyomtatod a naptarat es lyukasztoval preselsz egy lyukat fenn kozepre, majd valami szebb szalaggal atkotod. Kevesbe izlesess, de hazikeszitesu.

2009. okt. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!