Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudom, miért?

Nem tudom, miért?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Nem vagyok sem lusta sem háborgó tini.Unom az életem,mindig olyan semmilyen érzésem van mintha nem is léteznék.Néha a fejembe veszek veszek valamit amit mindenképpen meg szeretnék csinálni vagy kapni,venni...kb már vagy 6 hónapja mindennap elmondom a szüleimnek hogy szeretnék egy kiskutyát barátnak mert nem nagyon szeretek emberekkel beszélgetni pedig tudok nincs semmi bajom a beszéd kézségemmel de valahogy nem szeretek.Nincsenek olyan igazi barátaim.Jó páran szerettek volna járni már velem de vissza utasítottam őket nem tudom talán félek a csalódástól,pedig voltak köztük helyes fiúk is.Magammal (külsővel) meg vagyok elégedve nem vagyok csúnya,kövérke.Nem tudom mi van velem.
2013. aug. 24. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs neked semmi bajod, csak anti szociális vagy. Elzárkózol mindenkitől, ez viszonylag jó.Habár ki hogy áll az élethez,bizonyíts a szüleidnek hogy fel vagy készülve, arra hogy saját kutyád legyen.Vagyis mutasd meg , hogy benned lehet bízni és felelőséget vállalsz.Ezekkel együtt biztos dolgod lehet, ami a fiús dolgot illeti.Az érzéseidet el zárod,ezek idővel meg fognak változni.Majd vágysz a társaságra, és a fiúkra vagy egy fiúra .Hogy ne légy magányos ;) Fiú vagyok, de én is ilyen vagyok.A lányok terén is :D személyiség szerint is.
2013. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál:3
2013. aug. 29. 15:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!