Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tanya és a...

Mi a különbség a tanya és a zártkert között?

Figyelt kérdés
Tanyát szeretnénk de a zártkertek olcsóbbak.

2013. aug. 6. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én laktam zártkertben is és tanyán is(most tanyán lakom)

Lehet mindkettőből kifogni szépet,újat,közel a városhoz,kérdés,hogy mennyit szánsz rá.

Zártkertek általában kicsik,korlátozottan bővíthetőek.Közvilágítás vagy van vagy nincs(nálunk nem volt) posta vagy kijár házhoz vagy gyűjtőládád van valahol(nálunk kijárt a zártkerthez is és most a tanyára is kijár ugyanígy)

Tanyát hivatalosan bővítheted,ahogy a pénztárcád engedi,általában lakóházként szerepelnek,így jogilag szerintem jobb.

Ha van villanyod,mindened van: zártkertben sem biztos,hogy van vezetékes víz,ott a hidrofor,fúrt kúttal,teljesen automata rendszered lehet.

TV,internet mindenhol megoldható(mikrohullámú van nekünk is és teljesen jó)

2013. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
a zártkert gyümölcsös...nekem az van..a tanya meg nem tudom. ott lehet bármilyen állatod.
2013. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A tanya nagyobb mozgásterű pl. egyszer.
2014. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!