Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet valami baja a hütönek,...

Lehet valami baja a hütönek, amiert kb 10 perce kihuztam, majd siman visszadugtam?

Figyelt kérdés
At kellett szallitani, ezert muszaj volt kihuznom. De nem akartam leolvasztani, meg semmit, igy "rögtön" vissza is dugtam. Lehet valami gond belöle?
2013. aug. 3. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 3. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 perces áramszünetnek is ugyanilyen lett volna a hatása, és arra azért feltehetően fel vannak készítve a hűtők. Szóval nincs miért aggódnod.
2013. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Józsi21 ***** válasza:
Lehet hogy nem lesz semmi baja,de legközelebb ha mozgatod,tologatod a hűtőt az új helyén csak 0,5-1 óra mulva kapcsold be
2013. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 es.Az általad mondott időt akkor kell betartani,ha egy hűtőgépet fektetve szállítanak .Ebben az esetben meg kell várni,hogy a hűtő folyadék visszafollyon a rendszerből .
2013. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Józsi21 ***** válasza:

5-ös ezt egy hűtőgépszerelő barátom mondta régebben.

Meg azt is hogy fektetve nem szállítunk hűtőt.

Láttam már (szakmámból kifolyólag)vadonásúj hűtöket megmakkani,ekkor mondta a h.g.szerelő a fentieket.

Amugy sztem sem lett semmi baja,de a jövőre nézve is jobb az óvatosság.

2013. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Picit megdöntöttük az emelesnel, de több nem volt. Köszönöm a valaszokat, eszben tartom a tippeket. :)
2013. aug. 4. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!