Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség! Kihúztam a DVD-met...

Segítség! Kihúztam a DVD-met miközben áram alatt volt, most visszadugtam, de nem kapcsol be. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:33
 1/3 Jovanny ***** válasza:
Nehéz lenne úgy kihúzni, hogy nincs áram alatt. :) Bocsi... szóval előidéztél egy áramszünetet, aminek nagyon nem kéne tönkretennie egy DVD lejátszót. Szóval ez már tönkre is akart menni. :( Szervízt javaslok, valószínűleg a tápegységben ment ki valami.
2010. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kihúzás - bedugás során egy hirtelen áramlökést kaphatott a tápegység. Szervizbe vele és kimérik, de nem biztos hogy megéri javíttatni, hacsak nem garanciás.
2010. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, miközben áramlökést kapott, csak azért nem kapcsol be, mert kiment a biztosíték a tápban!

20Ft-ba kerül, és valszeg ez a baja!

Remélem segíthettem!:)

2010. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!