Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi minősül "gépesített konyhán...

Mi minősül "gépesített konyhának"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha van egy sütő és egy mosogatógép egy konyhában, akkor az gépesített? Mert sütő nélküli konyha eleve nincs. Akkor viszont melyik konyha nem gépesített? Vagy ezek szerint akkor a gépesített konyha = mosogatógép? (Habár a mosogatógép és igen elterjedt mára, szinte alaptartozéka lett a konyháknak.)
2013. júl. 14. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

" szinte alaptartozéka lett a konyháknak"


Ezt azért nem mondanám.

Gépesítés lehet 1 eladó lakásnál amiket említettél,+

hűtő,mikró esetleg grillsütő,páraelszívó,legjobb esetben

még robotgép is.

2013. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a beépített gépekre gondolok: tűzhely (vagy sütő+főzőlap), beépített hűtőszekrény, beépített mikró, mosogatógép, esetleg beép. kávéfőző
2013. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konyhagépek gyakorlatilag minden konyhában vannak, ilyen értelemben minden konyha gépesített. Annak, hogy be van építve (rakva) egy gép a konyhabútorba, vagy nincs, szerintem nincs jelentősége, mivel semmivel sem jobb vagy rosszabb egy sütő, vagy mosogatógép, mikro stb attól, hogy hova teszik.
2013. júl. 15. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
De ezt a gépesített konyha kitételt hol olvastad? Mert ha lakáshirdetésben, akkor szerintem egyértelműen azt jelzi, hogy nem üres konyhabútor marad, ha elköltözik az eladó. Amikor mi eladtuk a lakásunkat, a beépített cuccok: hűtő, mosógép, mosogatógép a tűzhely mellett maradtak.
2013. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!