Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudna bárki segíteni nekem?

Tudna bárki segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal élek, tulajdon részem van Édesapám halála után a házban. A férjem ide költözne, de nem tudom én alá írhatom-e a lakcím bejelentőt? Vagy kitehet-e engem is anyu a házból, mivel egy telken, de külön épületben élünk? Köszönöm előre is. Ági

2013. máj. 25. 00:04
 1/4 dankon válasza:
100%

Ha te is szerepelsz a tulajdoni lapon mint tulajdonos bejelentheted.

Ha te be vagy jelentve nem tehet ki.

2013. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet az esetleges haszonélvezettel?
2013. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A haszonélvezet anyu nevén van.A baj.hogy egyedül kell élnem.mert ő minden vőjét utálja.Nem tudom mit csináljak. Ági
2013. máj. 26. 18:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal élek, tulajdon részem 1/4 van a házban,mivel édesapám 1984-ben elhunyt.Én az udvaron lévő volt nyári konyhában élek,víz,villany,édesanyámnál van. A férjem ide költözne, de nem tudom én alá írhatom-e a lakcím bejelentőt? Vagy kitehet-e engem is anyu a házból, mivel egy telken, de külön épületben élünk?Minden naposak a vitáink.Én nem kihasználni akarom őt,de így élni nem lehet.Esetleg elkülöníteni lehetne-e az én részem?A haszon élvezet anyu nevén van. Köszönöm előre is. Ági
2013. máj. 28. 06:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!