Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fok van a lakásban...

Hány fok van a lakásban nálatok most? Már fűtötök?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 19:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ma már igen de csak a gyerekek miatt egy kis enyheség és nagyon büszke vagyok magamra megvolt az első önálló kandalló begyújtás. :-)))
2009. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22 fokra van beállítva a termosztát, rövid időszakokra már be-bekapcsol a fűtés, de folyamatosan még nem megy.
2009. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

20-22 fok.

Mi már 3 hete minden este fűtünk.

2009. okt. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Tegnap este begyújtottam, de csak azért, hogy kipróbáljam az új kazánt.

Most 21 fok van a lakásban. Mára 26 fokokat mondtak, úgyhogy ma biztos nem kell fűteni. Ez már nyári meleg...

Jövő héttől állítólag jön egy lehűlés 10 fok körüli napi maximummal. Na akkor már lehet hogy kell fűteni.

2009. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
még nem fűtünk. nem tudom hány fok van, rövid gatyában vagyok, tehát nincs hideg. új építésű lakás, déli fekvés.
2009. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit az előző írt. Így november közepén, mikor már jó ideje 5 fok körül vannak a napi maximumok, náluk fűtés nélkül is rövidgatyában lehet mászkálni. Az a ház akkor magától termeli a meleget.

Én már azóta fűtök, mióta bejött ez a hideg idő, nagyjából október közepe óta. Tegnap begyújtottam fával, akkor lett 24 fok a lakásban. Éjszakára ráállítottam a gázt, mostanra visszahűlt 20-21 fokra.

2009. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
tényleg igaz amit írtam. nem termeli természetesen a meleget, de úgy tűnik a déli fekvésnek köszönhetően sok napfény éri és a jó szerkezetek pedig bent is tartják nappal összegyűjtött meleget. azért azt nem mondom, hogy soha nem fűtünk. tavaly nov. közepétől febr. közepéig kellett fűtenünk és akkor sem szökött az égbe a gázszámla. szóval csak annyit, hogy ha van rá lehetőség, érdemes új építésű lakást venni, hosszú távon megéri.
2009. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ja, hogy lakás! Akkor én olvastam félre. Elnézést!

Az más tészta, mert gondolom a körülöttetek lévő lakásban fűtenek rendesen. Nekem is volt már ilyen tapasztalatom.

Egy különálló családi házban valószínű, hogy már megfagytatok volna.

(Tavaly újonnan épült különálló családi házban lakok, szintén délnyugati fekvéssel.)

2009. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire fűtenek körülöttünk, szerintem ők se nagyon fáznak még. azt tudom, hogy az egyik lakásban nem laknak, másik oldalon pedig a lépcsőház van, az fűtetlen. igen, sok mindentől függ, hogy milyen a klíma bent. egy önálló házat a sok hűlő felület miatt nehezebb felfűteni. de lakásnál sem mindegy a fekvés, a szerkezetek (pl beton könnyen kihűl), hányadik emelet (fsz, tetőtér könnyebben hűl), meg a geometria (a hálón egy kicsit kiugrik és ott hűvösebb van, mint pl. a nappaliban) kb. ennyi
2009. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!