Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit mondjak a gazdaboltban ha...

Mit mondjak a gazdaboltban ha kérdezik mire kell a kálium nitrát?

Figyelt kérdés
Mert igazából rakétahajtóanyagnak. De ha azt mondom, ferdén néz rám ,vagy nem ad?
2013. máj. 2. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ne rakétahajtóanyagot mongyál,

ha simán azt ,hogy bombához kell :banyek,ne nézzél,mérjed ki,azt aggyad ide,

2013. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

xD

ja, ezt kéne :D


de azér mégse mondhatok ilyet

2013. máj. 2. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
azt mondod, hogy nem tudod mire kell, apád/nagyapád/bátyád/a szomszéd bácsi kért meg, hogy vegyél neki. ennyi.
2013. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
80%
Szerintem, ha ordít rólad, hogy mekkora piromániás vagy még a rendőrséget is rád hívják.
2013. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
dehogyordít rólam, csak szeretnék venni. kia karom próbálni a rakétámat. kész van minden és már csak kell bele az anyag ami felvigye. Vagy ha azt mondom hogy trágyázni kell, akkor lehet h ad mást amivel trágyázzak. szerintetek?
2013. máj. 2. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
most az nem jó, amit én írtam? a szomszéd bácsi megkért, hogy vigyél neki ilyet, nem tudod mire való. ennyi! semmi köze mire kell neked!
2013. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazad, van. kössz
2013. máj. 2. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
El se tudom hinni. Nem vagyok képes felfogni. Google első találat a wikipedia szócikk. Ott van öles betűkkel, hogy felhasználás.
2013. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nagyon okos vagy, ahogy a kérdező írta csak attól tart, hogy mást fog ajánlani, miután megtudta, hogy mire kell!
2013. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És? Más bolt is van...
2013. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!