Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha valakinekmegadom a farmeram...

Annebella kérdése:

Ha valakinekmegadom a farmeramamon a jelszót meg a felhasznaló nevet az megcsinalna nekem hogy szerez farmaranyat? Mert nekem nem igazan megy mert valaki elrontotta. Legyszike ha tudtok irjatok

Figyelt kérdés
köszike
2013. ápr. 6. 18:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
xdd
2013. ápr. 9. 06:56
 12/12 Crom23 válasza:

Hello,hát igazából már nem nagyon lehet ingyen farmaranyhoz jutni.Eddig lehetett olyat csinálni h letöltötted a Proxy switcher programot esetleg az Easy hide ip programot,ott Ip-t váltottál és rá mentél a bankra ott az ingyen farmaranyra és keresgélted melyik ad farmaranyat.

különböző dolgokat kellet csinálni érte PL:regisztrálni valami oldalra,videót megnézni,volt olyan is hogy venni kellet valamit és akkor kaphattál érte farmaranyat.

A Másik amivel talán tudsz farmaranyat szerezni az a Mozi.

át kell állítanod a nyelvet németre belépsz a farmodba és kint a városba ott a mozi ott meg kell nézned egy 2-3 perces videót és kapsz érte vagy tp-t vagy csp-t vagy farmaranyat(ezt te választhatod ki)de amint hallottam már farmaranyat az se nagyon ad...szóval csak úgy tudsz farmaranyat szerezni ha fejlődsz,olyan gazdaköri feladatokat csinálsz meg vagy befizetsz.

Mellesleg nem olyan vészes az ára (760ft és 125 farmaranyat kapsz) ha jól tudom 760 vagy 720ft és annyi kell h elküldesz 1 sms-t.

2013. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!