Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha valakinekmegadom a farmeram...

Annebella kérdése:

Ha valakinekmegadom a farmeramamon a jelszót meg a felhasznaló nevet az megcsinalna nekem hogy szerez farmaranyat? Mert nekem nem igazan megy mert valaki elrontotta. Legyszike ha tudtok irjatok

Figyelt kérdés
köszike
2013. ápr. 6. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azzal számolj,hogy ha valakinek megadod,akkor meglesz a lehetősége arra is,hogy mindent töröljön,vagy hogy folyamatosan keresztbe tegyen neked,és kezdhetsz mindent elölről...remélem,valaki olyanhoz kerül a jelszavad,aki nem él vissza vele
2013. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta....elképzelhető,hogy miután valakinek megadod az adatokat búcsút inthetsz a kertednek
2013. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a felhasználási feltételek között szerepel, hogy a jelszavad soha senkinek semmilyen indokból ne add ki. Nem konkrétan a Farmerama játéknál, hanem úgy általában mindenhol, ahol jelszó használata szükséges. Tehát ha kiadod a jelszavad valakinek, akkor senki semmilyen felelősséget nem fog vállalni azért, ami utána fog történni. Akár olyan is, hogy (rosszabb esetben) a nevedben törvényt vagy közízlést sértő szövegeket helyeznek el nem erre a célra szolgáló helyen, amiért (mellesleg jogosan) téged vesznek majd elő és vonnak felelősségre, és akár letöltendő börtönbüntetést is kiszabhatnak rád.

Megérné ez neked azért a pár farmaranyért cserébe (amit lehet hogy meg se kapsz utána)?

2013. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ugyertettem,hogy e-mial cimemre valaki ir,es visszairok neki,akiben megbizok,annyit meg azert nem er meg a farmerama...szoval ha elrontja se lesz akkora bajom..vagod.:s :D
2013. ápr. 7. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem vágom, és úgy látom Te sem vágod.

Oké, tegyük fel, írok az emailodra, és Te megbízol bennem. Hogyan tovább? Megadod a Farmerama jelszavad, én meg belépek, és megszerzem neked a farmaranyakat? És ha mégsem szerzem meg, hanem telerakom rasszista beszólásokkal az üzenőfelületet? Vagy merényletre buzdítok xy ellen pár emberkét? Esetleg drogot rendelek külföldről? Nem tudom, hogy a Farmeramaban lehetséges-e ilyesmi, de nem lennék meglepve, ha egy ügyesebb hackerpalánta hozzáférne más adataidhoz is (pl. FB-d, email-címed vagy ilyesmid jelszavához). Onnantól pedig azt csinál a nevedben, amihez csak kedve szottyan.

Ez a Te felelősséged, ha kiadod a jelszavad és azzal más belép, akkor neked (is) kell vállalnod a ténykedésének minden következményét.

2013. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oke,ezt ertem.monjuk tenyleg ezekre nem isgondoltam.. de ..varj ,benned megbizhatok? irj e-mailt, es ott megbeszeljuk,oke?:)
2013. ápr. 7. 10:04
 7/12 A kérdező kommentje:
vaalaki:3
2013. ápr. 7. 10:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem a Farmeramat, sosem játszottam vele. De miért nem Te szerzed meg a farmaranyakat?
2013. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert nekem nem megy:D azert kertem valaki segitseget (L)
2013. ápr. 7. 10:54
 10/12 anonim válasza:
Hát én "megbízható" vagyok ( xd ) de semmiképpen nem kérném el a jelszavad. Csak annyival tudok segíteni, hogy lépj a következő szintre akkor kapsz farmaranyat ( egyet ). Ha ez sem működik nem tudom mi lehet a baj.
2013. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!