Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen életformához? (Csak álmodozásból kérdezem. )

Figyelt kérdés

Ahogy a kérdésben is leírtam, ez számomra csak egy álomvilág, amit most itt elképzeltem. Szóval van egy nagy házam egy hatalmas kerttel és lovakkal egy isten háta mögötti kis nyugodt faluban, ahol összesen maximum pár száz ember lakik. Mindenki jól ismeri a másikat, az emberek foglalkoznak egymással. A természet egyszerűen csodálatos itt a dombokkal övezett erdős környéken, semmi más hely nem tudja visszaadni egy itteni téli hóesés, egy gyönyörű nyári naplemente, de még egy sokak által annyira utált esős nap hangulatát sem (nem mint most, szakad az eső itt a betondzsungel közepén, és innen nézve egyszerűen undorító látvány). Visszatérve a történetemre: ebben a kis faluban élem a végtelenül nyugodt életet az asszonnyal és a 3 gyerekkel :D A munka sem problémás, van egy kisváros a közelben, mindketten ide járunk dolgozni és elég jól is keresünk.

Szóval ti mit szólnátok egy ilyen életformához? Ti is vágytok erre a nyugalomra, vagy aki most nagyvárosban él, az már annyira megszokta a pezsgő hétköznapokat, hogy halálra unná magát egy ilyen countryside helyen? Nekem mindig is egy ilyen élet volt az álmom, és szerencsére még minden adott is hozzá, hogy meg is valósuljon ;)

19/F


2013. ápr. 2. 15:39
 1/2 anonim válasza:
El tudnám viselni, én is a nagyvárosban lakom. Egy autóval, amivel be is tudnék menni a városba ha szükség van rá, teljesen elfogadnám :)
2013. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Syrakusa válasza:
Hát Én mindig/amióta emlékeim vannek(pár hónapos koromig Pesten laktunk)/vidéken laktam.Kis városban,faluban.....Én inkább városi életre vágyom,sztem a vidéki élet túl unalmas és sok a nyüg(persze ez csak akkor érvényes ha a jelenlegi anyagi helyzetemet nézem)....Ha mondjuk tele lennék pénzel akkor el tudnám képzelni,hogy egy hatalmas magánerdő közepén felhúzzak Magamnak egy szép házat és ott éljek(mindenkitől távol).....de mint mondtam a jelenlegi életkörülményekhez és anyagi helyzetemhez viszonyítva inkább nagy város......
2013. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!