Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből jöttük ki?

Mennyi pénzből jöttük ki?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mennyi bevételből éltek (lehetőleg 2 gyermekes anyukák, de akár egy vagy több gyerek esetén is), mennyi megy el albérletre, rezsire, gyerekre, babára, ételre...úgy mindenre részletesen, lehetőleg az utolsó fillérig :) Köszönöm.
2013. ápr. 1. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Lakás bérlet, víz, gáz, áram 100.000

Telefon, net laptop részlet 35.000

Élet biztosítás ami megtakarítás is egyben 15.000

Tankolás 25.000


Ovi 12.000


Kaja férjemnek 20.000

Kaja tisztítószer illatszer itthonra 80.000


Most várjuk a másodikat, orvos havonta 10.000


325.000 a bevételünk.


Marad kb 35-40 ezer, amiből félre teszünk, de elmegy ha valami elromlik, vagy ha valamire kell, ruha, cipő, most a második babának ez az.

Olaj csere a kocsin, ajándék a gyereknek, vagy ha elmegyünk valakihez látogatóba, vagy elmegyünk vacsorázni, fürdeni wellnessbe.

2013. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi még csak várjuk a babát, de a másodikra reagálnék. Számtalan jó ötletet olvastam már spórolási lehetőségekre ilyen válaszokban, ezért is léptem be ide is. SZerintem nem mindenki rosszindulatú, aki ilyet kérdez. Én is magamból indulok ki, én tanulni jövök, hogy lehet jobban beosztani, ami van. Nem lehet, hogy te is magadból indulsz ki, amikor turkálást és rosszindulatot feltételezel? Miért hihetetlen, ha emberek segíteni akarnak egymásnak vagy tanulni egymástól, még akkor is, ha érzékeny témáról, pénzről van szó? Ismeretlenül ítélkezni szerintem a butaság jele.
2013. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsó, egyetértek. A mi költségvetésünk itt nem lenne releváns, mert külföldön élünk, de ajánlom mindenki figyelmébe a www.kiszamolo.hu weboldalt! Nagyon jókat ír a srác, sokat tanultam/tanulok tőle! :)
2013. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de milyen "másodikról" van szó? Vagy ő már törölte a hozzászólását? Egyébként igen, azért tettem fel ezt a kérdést, hogy legyen egy kis segítségem, ugyanis mi is most készülnénk különköltözni párommal, és félek, hogy nem jönnénk ki a pénzből...
2013. ápr. 2. 00:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nem átlag fizetésből él, hanem a jobban kereső réteghez tartozik.

Az átlag nem tud welnesezni, étterembe menni, nem költ 80.000.-et havonta kajára stb.

Mi 180.000.-ből élünk havonta.

A lakáshitel+rezsi 90.000.- havonta. Kajára 30-40.000.- Ft-ot költünk. Kocsink nincs. A többi marad tisztálkodó szerekre,ruházkodásra, iskolai kiadásokra. Nyaralni és egyéb nélkülözhető dologra nem futja.

2013. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Törölve lett a második! :) Azon mérgelődött, hogy mit kell mások pénztárcájában turkálni, és hogy biztos mindenki csak kérkedni akar a sok pénzével.
2013. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!