Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri az Allianznál lakásbizt...

Megéri az Allianznál lakásbiztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Vidéki kertes házra, melléképületekkel.
2013. márc. 30. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én náluk kötöttem először. Kertes családi ház vidéken. Pár éve közvetlen villámcsapás érte a házunkat a tetőantennán és a 220V-os hálózat felől egymás után néhány perces különbséggel, az Allianz mindenféle kifogással egy kanyi vasat sem fizetett, se viharkárra, se villámcsapásra, se csapadékvíz elöntésre. Minden tönkrement, pedig nem keveset fizettem biztosításra.


Én inkább a K&H-t javaslom.

2013. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan bíztositóval még nem találkoztam ami kár esetén

ne azt keresné hogy lehet kibújni a fizetés alól .

Egyik sem külömebb a másiknál .

2013. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig van és ez saját tapasztalat. Néhány éve, egy felhőszakadás után, egy méter magasságban állt a víz a pincénkben, több százezer forintos kárt okozva ezzel. Kihívtam a kárszakértőt és mindent fölvett, a fagyasztott élelmiszerektől a szerszámgépekig, néhány hét múlva pedig utalták a pénzt. Olyan rugalmasak voltak, hogy a javítható gépeknél kifizették az anyagárat és egy átlag munkadíjat nekem, mivel én javítottam meg. Néhány utcával arrébb, egy barátomnál, az Allianz mindenféle kifogásokra hivatkozva 20e Ft-tal kiszúrta a szemüket, pedig a kár legalább akkora volt, mint nálam.
2013. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!