Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázóracsere esetén van összesí...

Gázóracsere esetén van összesítés?

Figyelt kérdés
Tegnap bedobták a papírt hogy gázóra csere esedékes de el vagyok maradva 200kbméterrel ilyenkor mi lesz?ki kell fizetnem?Kapok valami bírságot?
2013. márc. 26. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ez a gázóra cserélőket nem érdekli. Felírják az óra állásokat,aláírod ,és ennyi .Ők nem ezzel vannak megbízva .
2013. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És utána ugyanúgy bediktálhatok még ez szerint ugye?Nem lesz ebből gondom nem összesítés van az majd csak fél év múlva lesz addig kitisztázom úgyis.Tehát ebből problémám nem lehet elvileg ha később kifizetem.
2013. márc. 26. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem sajnos.

Ők leadják az óra végállását a gázművek felé,és azt kiszámlázzák neked,majd a következő diktálásnál már a nullával kezdődőt diktálod és az is megy hozzá.

De miután lecserélték,hivd fel a gázműveket,és kérj részletezést,ne várd meg mig kiküldik a számlát és nem tudod befizeni,igy nem lesz rajta birság.

2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elszámolást fogsz kapni az óra állása szerint. Azt bizony ki kell fizetned majd.
2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de akkor is kiküldik a számlát ha nem összesítés van?A vízórát is amikor cserélték meg a villanyórát ott sem küldtek számlát az óra állásáról. Akkor nem értem lehet én vagyok buta hozzá.
2013. márc. 26. 14:46
 6/7 A kérdező kommentje:
remek akkor jól jártam most fizetek sokat pedig nincs is összesítés jól ki van ez találva úgy látom
2013. márc. 26. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

a rendszerben rögzítik a leszerelési óraállást, erről kapsz egy számlát és onnantól nyilván nem tudsz kevesebbet diktálni, hiszen az új órát látja a rendszer a felszerelési óraállással

tehát nem viheted még fél évig a tartozásod, ki kell egyenlíteni a számlát

2013. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!