Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Drágább a ház építése a ház...

Drágább a ház építése a ház vásárlásnál?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Papíron nem, de könnyen rámegy az ideg, házasság, és egy csomó idő. Míg a kész háznál csak a gatyád a törlesztőrészletekre.
2013. márc. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, kezdetben nem tűnik annak, de a végére kb 1,5X a szorzó + még melléképületek, kerítés stb
2013. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen mindenképpen főleg a mostani alacsonyabb ingatlanáraknál. És rengeteg idegeskedéssel jár én építkeztem onnan tudom meg is bántam.Nagyon sok engedély és papírmunka illetékek szigorú szabályok amit ha tudsz betartasz ha nem akkor meg azért kell megkenni valakit hogy megkapd a lakhatási engedélyt.Én idegileg és anyagilag kikészültem mire kész lett.
2013. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen drágább! De a régit sokszor fel kell újítani!

A mi házasságunk és idegrendszerünk sem ment rá az építkezésre! :) Nagyon élveztük! nem mondom, h nem voltak nehezebb időszakok, de összességében csodás érzés, mikor látod felépülni az otthonotokat!

2013. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!