Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy nap után nagyon büdös...

Egy nap után nagyon büdös lesz a farmernadrágom, de miért?

Figyelt kérdés
Kimosom a nadrágom,rakok a gépbe mososzert,egy kis ecetet vagy nem,rakok öblítőt is. Mégis a nap végére,olyan áporodott büdös szagú lesz a nadrágom és eléggé lehet érezni. Nem izzadok de akkor mitől lehet ez?
2013. márc. 23. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy maga az anyag alapból büdös, vagy zárt térben szárítod.
2013. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát zárt helységben szárítom mert ilyen időben nem merem az ablak alá kitenni. :S
2013. márc. 23. 14:24
 3/11 TappancsMancs ***** válasza:
Valami szag beleivódott szerintem, én is jártam már így. Próbáld ki hogy kimosod és nem veszed fel és hagyd egy napig és megszagolod. Ha akkor is büdös akkor beleivódott valami szag ami ha kimegy a friss mosás és öblítő illata érződik. Én beáztattam egy egész napra mosószeres vízbe, aztán úgy ahogy volt bedobtam a gépbe és három napig szellőztettem erkélyen mire kiment a szag belőle.
2013. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miután kimosom nincs ilyen szaga,csak ha felhúzom és rajtam van egy napig..
2013. márc. 23. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Szellőztess sűrűn míg szárad!
2013. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké :)
2013. márc. 23. 19:22
 7/11 anonim válasza:
Volt ilyen gond nekem is ruhákkal de az a mosópor miatt volt.
2013. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:
Ja ezt is észrevettem már hogy ha kevés a mosópor akkor maradhat szaga, azt se lehet túlspórolni. Amúgy mosás után persze hogy nincs szaga mert elnyomhatja a mosópor/öblítő illata. Mosás után ha egyből felvesszük nem derül ki hogy attól van e szaga mert magunk izzadunk vagy kiment volna a frissen mosottság illata és csak előjött megint a szaga (amit az öblítő illata csak elnyomott egy ideig).
2013. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig akármilyen mosóport használtam mindig ez volt..
2013. márc. 24. 21:23
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
Az alapos mosás csak alap dolog és nem biztos hogy kiveszi a szagot. Csak alap semmi más. Ha szag ivódott bele azt több napos szellőztetéssel lehet kivenni, nyilván szabad levegőn, beltéri nem jó. A szél fokozatosan kifújja belőle. Nekem pinceszagú volt nadrág de még többszöri mosás után is. Pár nap szellőztetéssel jött csak ki.
2013. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!