Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen öblítőt ajánlotok, ami...

Milyen öblítőt ajánlotok, ami a száradás után is illatos marad akár 1 héten át? Bővebben l?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést szeretném még kiegészíteni azzal, hogy férjem nagyon illat mániás, a ruháira bevált a kék coccolino, (törölközőkre is) viszont lassan megőrülök, amiket próbáltam, elillannak száradás után, és mániája hogy illatos ágyneműbe akar minden nap belefeküdni, állítása szerint jobbat alszik. Szerintem ez egy viselhető allűr nála, de ha esetleg tudtok olyan öblítőt ajánlani, aminek tényleg tartós az illata, szívesen venném!

Köszönöm!


2013. márc. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Rózsaszín coccolino (Tiare Flowers and red fruits) és a sárga Lenor. A két lányom illatmániás, nálunk beváltak ezek. :)Párom mondjuk csak a sárga lenort szereti, neki a coccolino túl nőies illat.
2013. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coffeez válasza:

SZia!

Én semmilyet, v.öko öblítőt használok, annak nincs sokáig illata. Viszont anyumék Lidl-öset, azt hiszem a fehéret. Nagyon tetszett az illata,csak úgy áradt a tiszta és ,ár száraz(!)ruhákból. Mondjuk Ők az ára miatt vették, és mert erre nem allergiás végre a család. Üdv

2013. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2013. márc. 16. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a lenor abbol is a sarga es feher,Gyerekek holmijahoz hagyomanyos kek coccolino.
2013. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!