Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezzel kapcsolato...

Mit gondoltok ezzel kapcsolatosan? Ti külön éltek?

Figyelt kérdés

Úgy van kialakítva a házunk, két család viszonylag kényelmesen elszeparálva tud élni. 18 vagyok, sokszor mondják a szüleim ne költsek majd házra, mert van hely.

Ha belegondolok végül is adottak a lehetőségek, rezsit fizetném meg ha lenne valami felújítás vagy valami akkor a nagyját át próbálnám vállalni a költségeknek.


Néha azonban elgondolkodok rajta később külön kellene élni, elszakadni a családi fészektől, de itt helybe elég drágák a telkek vagy már kész lakóingatlanok.

Pesthez közel akarok lakni, mert azért egy lényeges szempontot jelentene.


Ti hogy éltek? Mit gondoltok ezzel kapcsolatosan?


ui.: Ha tehetném akkor se kellene nagyobb ház 120m2-nél, úgy gondolom ha jól be van rendezve akkor teljesen optimális lehet 1-2 ember számára.

Társasház egyik felét meg ha megvenném akkor még nagyobb szívás lenne szerintem, mert ki tudja milyen a másik fél...


40 millió alatt Pest közelében elég rizikós szerintem házat venni, arról nem beszélve, hogy elég sok pénz.

Lehet most 10-20 év alatt elköltök annyi pénzt, de akkor belegondolva sokkal tartalmasabb életem volt.

Sajnos felemészti az ember életét a ház, ezért is támogatnám a családomat a már említett felállásban. Amúgy is ezt tenném csak így azért kedvez valamelyest a helyzet nekem is.



2013. márc. 2. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megfogadtam a régi tanácsot:

"Legalább olyan messzire kell költözni, hogy papucsban ne lehessen egymáshoz átmenni!"


Azóta jó a kapcsolatunk a családdal, amióta felépült a házunk az utca másik végén. Közel vagyunk, de nem egymás útjában...

2013. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40 millióból simán felépítesz egy családi házat garázzsal együtt.

Egy régebbi családi ház pedig 10millió ft

2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha tehetném akkor se kellene nagyobb ház 120m2-nél, úgy gondolom ha jól be van rendezve akkor teljesen optimális lehet 1-2 ember számára."

mivan? :D :D 120m2 1-2 embernek?? 40-50nm2en élnek ketten :D

2013. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!