Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kocsibeálló burkolatának mit...

Kocsibeálló burkolatának mit javasolnátok? Közterület, a kapu előtti részről van szó, és térkő nem jöhet szóba.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aszfalt
2013. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egynek nem rossz:-)Köszi:-)
2013. febr. 20. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
aszfalt (már két szavazat van rá)
2013. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

50nm -es területről van szó...

HOnnan tudok én aszfaltot szerezni?

2013. febr. 20. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:

erre több megoldás van


1 hivatalosan megrendeled mondjuk a városi útkarbantartó cégnél (aszfalt alá vagy beton, vagy vegyes mészkő alap kell, tehát az nem a földre kerül)


2 elkészíted saját magad a beton alapot (mondjuk 10-15 centi vastagságban) és amikor kátyúznak az utcában, akkor pár sörért meghívod az embereket egy kis maszekolásra


találós kérdés: a fentiek közül melyik az olcsóbb, és melyik a szabálytalan :)


nos, ha a méret miatt a kiadásoktól félsz (ezért nem akarsz térkövet) akkor a legolcsóbb 20 centi vastag vegyes mészkő terítés behengerezve ... ezt is csak szakvállalkozás

2013. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A beton szerintem olcsóbb, mint az aszfalt.
2013. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A beton kb fele árban van mint az aszfalt .Kicsit hozzáértő is megoldja,90%-beton van.
2013. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, térkő azért kizárva, mert ekkora felülelet ami nem is a miénk nem fogunk drágán megcsináltatni. Minek.

Itt nem kátyúznak:-D Ez nagyon tetszik, nem azért, mert nincsenek kátyúk, vannak, csak senki nem csinálja meg. Gondolom majd egyszer biztos megcsinálják, olyan 2021 körül, de addigra nekünk kellene valami a kocsibeállóra. Valami zúzott kavicsra, vagy nem zúzott kavicsra gondoltam első körben én is....

Szerintem lebetonozni is baromi drága...mi azt nem tudjuk megcsinálni,mert nagy felület, vízmértékkel ügyesen bánó ember kell hozzá, meg ugye dőlni illetve lejtenie is kellene valamerre, szóval mi házilag nem mernénk ebbe belevágni.

2013. febr. 20. 16:41
 9/13 anonim ***** válasza:

mondom, hogy vegyes mészkő (kavicsot - sódert - nehogy oda rakjatok, mert soha nem áll be, a kavicsok egymáson elmozdulnak), de a vegyes mészkövet is le kell hengerezni - ha ti magatok el is tudjátok teríteni -, aztán néhány eső és beáll mint a beton


azért szólok, hogy a közterületen ily módon kialakítandó burkoláshoz az önkormányzat hozzájárulása kell

2013. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon köszönöm. Akkor a kavics kilőve, pedig az lett volna az elsődleges....

Az önkormányzat hozzájárul, örül is neki, ha valaki megcsinálja a portát maga előtt és eltünteti a sártengert.

2013. febr. 20. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!