Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régi gázkonvektort mennyibe...

J0c1 kérdése:

Régi gázkonvektort mennyibe kerülne megjavíttatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne hogy egy régi gázkonvektornak kb mennyibe kerülne szerelővel a javítása?


A konvektor márkáját sajnos nem tudom, körülbelül ehhez hasonló

[link]

szikráztatóval, szabályzógombbal őrlánggal.


Amikor begyújtom a szikráztatóval, és elengedem a gombot amivel a gázt adtam elvileg, egyből kialszik a láng. Hiába tekerem a hőfokszabályzót még a gomb nyomvatartása alatt is, akkor is csak a legkisebb lángon ég, és ugye amint a gombot elengedem, a lángnak égve kellene maradnia, ehelyett egyből elalszik.


Szóval még egyszer az érdekelne, hogy mennyibe kerülne a javíttatása?

Előre is köszi a válaszokat!



2013. jan. 29. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen jelenség...megpiszkálta,takarítgatta a szerelő és okés volt :) A mennyibe kerülne attól függ mi a baja...csak takarítás vagy alkatrész,mennyit kér csak azért,hogy kimegy stb stb de szerintem az fix,hogy egy új konvektornál kevesebb lesz :))))
2013. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, nem tudom, hogy csak takarítani kellene, vagy alkatrész csere is kellene-e ehhez, de kb mégis mennyire saccolnál? Tízezrekről van szó?
2013. jan. 29. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem marad meg az őrláng két lehetőség van: az egyik, hogy tényleg nagyon koszos a fúvóka, ekkor csak ki kell pucolni a fúvókát, vagy pedig a termoelem tönkrement, kiégett. A termoelem az egy komoly konvektor esetén is 1000 Ft-os tétel. Tehát elég gyorsan és viszonylag olcsón orvosolható a probléma. Persze kérdés, hogy mennyi a szerelő "alapdíja" :)
2013. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pesten lakom a IX. kerületben, nem tudom hogy ez számít-e valamit. Szóval akkor egy 10, max 15 ezerben benne lehet az egész?
2013. jan. 29. 10:32
 5/7 kovpet ***** válasza:
Mellyi ideig nyomod azt a gombot az elengedés előtt?
2013. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régebben elég volt néhány másodperc, most ha percek után engedem el, akkor is kialszik.
2013. jan. 29. 11:40
 7/7 kovpet ***** válasza:

Akkor tényleg rossz lehet.

Kérj árajánlatot 1-2 szerelőtől telefonon. Nyilván pontosat nem tudnak mondani, de valamit csak megtudsz belőle.

2013. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!