Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet a dohányfüstöt...

Mivel lehet a dohányfüstöt közömbösíteni a lakásban?

Figyelt kérdés

:-)

Tudom, a nem dohányzás, de dohányzom.


Jó ötleteket szeretnék, mert lassan jön a fűtésidény.


2009. aug. 31. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan füstölők is, illetve olyan ... huh nem tudom mi a neve:) Szóval ilyen dekor az asztalra állitólag ezek is közömbösitik a dohányfüstöt. Na most sokat nem segitettem, nem dohányzom amúgy, de Én ezekről hallottam.

:)

2009. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenfele illatositokat lehet kapni, amik egesz jok. de ha valami hazi praktikat szeretnel, akkor egy ecetes szivacsot dugj el, es az magaba szivja a fustot
2009. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez működik-e:

[link]


Egyik ismerősöm sima gyertyát használ, elvileg az is jó, passzolok. Próbáld ki, hátha. :)

2009. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:-)

Köszönöm a segítőkész válaszaitokat.

2009. aug. 31. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg egy zöldikét(csokrosindát), szobai páfrányt vagy szobai futókát azok légtisztítóak. Azt hallottam vagy olvastam zöldikéről, hogy 24 óra múlva egy szobában képes semlegesíteni CO-t 99%-a.
2009. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!