Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a fene a vízszámla mellett...

Mi a fene a vízszámla mellett az FTSZV Kft által kiállított számla?

Figyelt kérdés
És ez miért majd a duplája a sima vízszámlának?
2013. jan. 11. 18:46
1 2
 11/12 Bence_ ***** válasza:
Eddig fizettél talajterhelést?
2013. jan. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Bár már elég régen kiírt kérdés, és mostanra biztos mindenkinek kiderült már, hogy mi is az FTSZV-s számla. Arra azért szeretném felhívni minden olyan budapesti lakos figyelmét, aki emésztővel, vagy szennyvíztárolóval rendelkezik, és nincs kiépített csatornahálózat, hogy ne hagyja magát átverni!!! Én is Soroksáron lakom és az FTSZV már utál engem, mint a büdös sz*art, mert nem hagyom, hogy megfejjenek. Ugyanis idén már nem csak azt kell kifizetni, amit ténylegesen elfogyasztasz (337,7 Ft / m3), hanem az elfogyasztott vízmennyiség felett Ő általuk elszállított mennyiséget is kiszámlázzák 6 havonta egy összegben, aminek köbmétere 1600 Ft + ÁFA körül (pontosan pár tíz forint plusz lehet a nettóban!) van. A szennyvíztárolómat bevizsgáltattam, és hitelesen tudom igazolni a műszaki paramétereit. Nem emésztő, szennyvíztároló, mert az építési osztály a lakhatási (használatbavételi) engedély kiadása előtt ellenőrizte, és ezért minden fala, alja és teteje is vízzáró betonból készült. Nincs rajta lyuk, repedés stb. Talajvíz felső szintje 2,5 méterrel a tároló alja alatt van, a teteje ki van emelve, hogy az esővíz se folyhasson bele. A teljes befogadó képessége 6,5 m3. Az FTSZV gyönyörű szépen elszállított tőlem papíron januárban 8, februárban 8, márciusban 10!!! m3-eket. Ezáltal, ha csak ezt a három hónapot nézem, 6,5 m3-el többet vittek el tőlem, mint ami ténylegesen a tárolóban volt! Így generáltak (volna) maguknak 13.000 forint bruttó bevételt úgy, hogy szolgáltatást NEM nyújtottak. Nem akarom hosszúra nyújtani, aki részletesen kíváncsi az FTSZV-vel folytatott kálváriámra, és arra, hogyan próbálnak trükközni, hogy lehúzzák a fogyasztókat, olvassa el a blogomat, ahol mindent leírtam. [link]
2013. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!