Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erdemes egy kozponti vegyes...

Erdemes egy kozponti vegyes tuzelesu futtes rendszerhez keringeto szivagyut betetetni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gravitációs és jól működik szerintem felesleges. Miénk is ilyen és mikor szétégett a kazán és cserére szorult berakattam egy keringetőt is csak azért mert kaptam egyet ingyen.Talán ha 5 ször bekapcsoltuk 7 év alatt.Teljesen felesleges nálunk simán is jól működik.
2013. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsolt75 ***** válasza:

A gravitációs fűtésnek megvan az az előnye, hogyha nincs áram akkor is működik a keringetés.

Egyetértek én is az előttem válaszolóval, azaz ha jól működik akkor felesleges a szivattyú, de ha mégis úgy döntesz, hogy szereltetsz szivattyút, egy a szivattyút áthidaló csappal leválasztható részt is készíttess, hogy ez a lehetőséged megmaradjon.

2013. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
/, egy a szivattyút áthidaló csappal leválasztható részt is készíttess/ Köszönöm a kiegészítést ez nálunk is így van csak kihagytam leírni.
2013. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsolt75 ***** válasza:
Lehet, hogy nem túl érthetően írtam, de egy fűtésszerelő biztos megértené mit akarok :-)))
2013. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!