Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám beköttetni a...

Hogyan tudnám beköttetni a vizet egy szőlőbe?

Figyelt kérdés

Van egy szőlős területen lévő kis házam,fel szeretném újítani hétvégi pihenőnek.Egy gond van az egésszel,nincs bevezetve oda a víz.Több ház van,de sehol sincs.


Hogyan tudjuk beköttetni?Biztos vagyok benne,hogy nem csak én szeretném,ha ez megvalósulna!


Bocs,ha nem jó kategóriába tettem!



2012. dec. 28. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Beköttetni akkor tudnád, ha közművesített lenne a terület, (ami gondolom nem úgy van),és rá tudnál csatlakozni a vízvezetékre, szennyvíz elvezetésre. Lehetőség még a fúrt kút, onnan már továbbvihetnéd a házba, de azt csak akkor lehet, ha kapsz a kútfúrásra engedélyt.
2012. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg,közművesíttetni szeretném/szeretnénk.


ha többen összefogunk,akkor van rá lehetőség?

2012. dec. 28. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt az önkormányzatnál kellene megkérdezned.

De ha nagyon messziről kellene a vezetéket hozni, akkor az nagyon sokba kerülne.

2012. dec. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az önkormányzatnak nem célja a terület közművesítése, akkor is ad engedélyt valószínűleg, de saját pénzből kell csinálni végig, ami igen jó összeg lesz.
2012. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat!
2012. dec. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!