Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiért veszik át mostanában...

Mennyiért veszik át mostanában az öntöttvasat a MÉH telepen?

Figyelt kérdés

Volna a ház körül a lakásfelújítás után némi vas hulladék: öntöttvas kád, rég kazán, csövek stb. amiket vasként szeretnék eladni.

Van aki ezzel foglalkozik. Kérdeztem tőle, hogy mennyit ad érte, de 20Ft-ért akarja átvenni. Gondolom neki is van valamennyi haszna rajta, de legalább nem nekem kell elvinnem több mázsa vasat.

Ezt egy kicsit keveslem, mert tavaly is adtam el vasat és a többszörösét kaptam érte. Kb. 60-70Ft/kg árat adtak akkor tavaly.

Lehetséges, hogy ennyire olcsó lett a vas ára?


2009. aug. 19. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen..most vittem el a MÉH-be 91 kg-os öntött vas kádat,és kiszúrták a szemem 1820-Ft-al.

Aszt-hittem lehidalok...:(

A "válság" ...mondták...,lement a vas ára is, 20 Ft/kg.

2009. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Akkor inkább nem adom el most a vasakat. Inkább elrakom a pincébe, garázsba, ahol éppen van helyem. A tárolásért nem kérnek pénzt ezek a dolgok. :) Aztán majd eladom,ha drágább lesz...

Csak azt nem értem, ha a válságra hivatkoznak, hogy a főleg vasból készült használati tárgyak (hűtő, mosógép, stb.) árai mért fölfelé mennek?!

2009. aug. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!