Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cseréltetett mostanában...

Cseréltetett mostanában valaki bejárati ajtót, müanyagot?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül most egy jó minőségü,de azért nem( 200 ezer forint) ajtó cserével együtt?Nem akarok nagy üvegest,utcafrontra.Köszi
2011. szept. 8. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
120-140, a fehérek olcsóbbak, mint a barnák.
2011. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hátha ez is segít valamennyit:

Nem cseréltettem, hanem cseréltem saját kezűleg. És nem műanyagra, hanem fára. A természetes anyagokat jobban szeretem. Éppen ezért lett az ajtó is színtelen lazúrral kezelve, hogy megtartsa még a fa természetes színét is.

Végig üvegbetétes, mert nálunk irtó sötét az előszoba, máshonnan nem jön be fény és szerencsére nem közvetlenül az utcára nyílik, hanem a teraszra, kertre. Onnan még pár méter van a kapuig. A reflexiós üvegnek az az előnye is meg van, hogy látom, hogy ki csenget a kapuban mielőtt még ajtót nyitnék.

100e volt az ajtó, 20e hozzá pluszban egy normálisabb zárbetét a gagyi gyári helyett.

A beépítés ehhez képest jelentéktelen összeg, pár ezer Ft: egy zsák vakolat, purhab, csavarok, műanyag ékek.

Ja és a festék! Gyárilag csak valami gombásodás elleni szerrel kezelték le, egyébként natúr. Sadolin alapozú + Sadolin UV extra színtelen lazúr. Ez is kb 5000-ből megvolt.

2011. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan 100 ezer körül van cseréléssel együtt. Egy viszonylag jó bejárati ajtó 70 ezer. A berakási költség cégenként változó..
2011. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2011. szept. 11. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!