Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretném, ha valaki segítene....

Szeretném, ha valaki segítene. Hogyan lehet megállapítani, hogy lakás felújítás során hányszor lakkozták a parkettát? Ugyanis szerintem becsaptak.

Figyelt kérdés
3x-i lakkozás volt a szerződésben, és ennyit fizettettek velem, szerintem pedig csak 1x lakkozták. Nagyon vékonynak tűnik és sérülékeny a réteg. Köszönöm. Andy

2012. nov. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet megállapítani, hogy lakás felújítás során hányszor lakkozták a parkettát?"


Ott kell lenni a munkálatok alatt, és megszámolni, hányszor lakkozzák.

2012. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tudtommal nem nagyon lehet

én is így jártam, új lakás, társasházi

elég volt a kartont meghúzni, amin a bútort szereltük össze a padlón, és felkarcolódott a lakk :(

2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, ahogy az egyes mondja

én nem voltam ott, hát így jártam

2012. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meddig csinálták?

A háromszori lakkozás minimum 3 nap, mert a rétegeknek meg kell száradnia, közben a parkettás se tud rámenni újrakenni!


Szerintem.

2012. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ma már nem a rétegvastagság számít, hanem a kopásállóság! Lehetséges hogy két rétegben spaklis lakkot használtak aminek szinte nincs rétegvastagsága, és csak egy réteget tettek rá hengerrel! (Ez az egynapos megoldás) Egy-két hét szinte minden lakknak kell a térhálósodáshoz, addig nem takarhatjátok le nagy felületen (szőnyeg), és könnyen karcolódik és sérül. Én egy réteg alapozót hordok fel spaklival, majd egy réteg lakk következik hengerrel. Egy nap száradás, átcsiszolás majd egy spaklis lakk és újabb réteg hengerrel. Még nem mondták rá hogy vékony a réteg!
2013. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!