Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A XIII. kerületben található...

A XIII. kerületben található Fiastyúk utca milyen hely?

Figyelt kérdés

Mindenféle tapasztalatot várok. Milyen a közbiztonság, mennyire nyugalmas, mennyire van ellátva alapvető üzletekkel (kis élelmiszerbolt, gyógyszertár, stb.)

Köszönöm.


2012. okt. 5. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott lakom a környéken, szerintem teljesen jó a hely, nyugis, vannak kis és nagy boltok, jó a közlekedés is. Iskolák, játszóterek vannak a gyerekeknek, nincs nagy forgalom sem. Mondjuk a 105-ös pont azon az utcán megy egy darabig, az hangos tud lenni.
2012. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is egy utcányira lakom tőle. Nagyon jó hely. Nyugis, biztonságos, kertvárosi rész. Sok a zöld, van hentes, arsenal bolt, kisboltok, zöldséges, posta, fodrász... minden ami kell.
2012. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, nagyon jó hely. Az alapvető üzletekhez hozzátenném a Duna Plaza közelségét, persze ha nem irtózol a plázáktól.

Egyébként zöldövezet, közel a Duna-part is. Tök jó :-)

2012. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!