Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hely a 18 kerben, a...

Milyen hely a 18 kerben, a Csontváry utca?

Figyelt kérdés
Lehetőségünk lenne odaköltözni,de abszolút nem ismerjük a környéket.
2009. márc. 26. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
én a nemes utca felé laktam,igaz,6éve már.abba az időbe nagyon jó környék volt,szerintem most is az.én bármikor visszaköltöznék oda,ha lenne rá lehetőségem,ott nőttem fel,imádom a környéket.én már vidéken lakok.ott az a jo,hogy közel van a város,mégis nyugodt környék.
2009. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta be van kamerázva a Havanna lakótelep, azóta nincs még a környéken sem komolyabb fennforgás (értsd: rablás, betörés, kocsifeltörés).

Közlekedés szempontjából szerintem szuper.

Művelődési ház, iskola, közértek tekintetében is jó helyen van. Ha jól tudom, akkor az M5-ös bevezetőjénél lévő Tesco, Auchan-hoz van buszjárat.

Már ugyan régen nem jártam ott, de hétvégente van egy kis piac, régen nagyon jó volt.

2009. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. márc. 27. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!