Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol és hogyan lehet igénybe...

Hol és hogyan lehet igénybe venni Nyílászáró Cserére pályázatot?

Figyelt kérdés
Neten nem találok semmi erre vonatkozó írást. Ha bárki tud ezzel kapcsolatban bármi infot kérem, hogy segítsen! Persze a pályázat Budapestre vonatkozna...

2012. szept. 21. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Van most is még ilyen egyáltalán? na nem tudom, de legutóbb, mikor néztük, akkor olyan volt, hogy a pályázathoz valami energetikus szakemberrel kellett volna megszakértetni a házat. Azt, hogy mérje fel milyen energiabesorolású a ház, és a nyílászárócsere után milyen lesz. És ez alapján lehet a megfelelő összegre pályázni. Na nem tudom valami pontosan megfogalmazni az egészet, mert már rég foglalkoztam vele. De mikor ezt olvastuk, és megtudtuk, hogy több tízezer forint, hogy egy ilyen felmérést elvégezzenek, utána meg még nem is biztos, hogy megadják a támogatást.... Hát letettünk az egészről.

kerestünk egy céget, akinél valami akció keretében megcsináltattuk az ablakokat. És így nem volt macera.

Profi céggel csináltattuk, garanciát is vállaltak. Más azt javasolta, hogy olyannal csináltassuk, aki legalább nem számol áfát. De miután összehasonlítottuk azok munkáját+árát a mienkkel, hát szerintem jobban jártunk...

A pályázat meg nagy hülyeség. Leginkább azoknak jó, akiknek modern házuk van. Régiek nagyon az alsó sávba tartoztak, ezért is ment el a kedvünk.

2012. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!