Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásavató buli?

Lakásavató buli?

Figyelt kérdés
Néhány hét múlva költözünk a házunkba, ami most lett kész. Arra gondoltam, hogy szívesen rendeznék egy ilyen kis összejövetelt a haverokkal. Mit szokás ilyenkor? Sütni-főzni, legyen pia-üdítő, egy kis zene?
2012. aug. 31. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Még jó hogy.

Mire gondoltál? Megmutatod a szép tapétát? Senkit nem érdekel. Udvariasságból megdicsérik majd a házatokat, aztán otthon, a hátatok mögött meg kiröhögik az ízléstelen tapétát.


Legyen nagyon sok kaja, sok pia, alkohol is, meg üdítő is és zene is. Így fognak szeretni titeket. Meg kb. ennek van értelme. Lakást tudnak nézni az ingatlan.com-is, és egy tapottat sem kell mozdulniuk.


A buli árát meg vedd bele a ház költségvetésébe. Ne vicc. Ha jól érzik magukat a vendégek, az mindennél többet ér.

2012. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Társaságfüggő.


Voltam olyan lakásavatón,ahol hidegtál,rengeteg alkoholos-alkoholmentes ital,sütik,hajnalig hangos zene...aztán festhettek,takarithattak napokig...


Nálunk szűkkörű volt 2 részletben,szülők-pár közeli rokon,csináltam ebédet,sütit,pár sör,beszélgettünk.

Barátokat is hivtam,12-en voltunk,kis hidegtál,süti,kevertem koktélokat,halk zene,de semmi dorbézolás,nem azért takaritottam 2 hétig.

2012. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves első, én is gondoltam h nem a szép tapéta fogja őket érdekelni. ;) De mivel még nem volt ilyenben részem, nem tudom h ez hogy működik.


Nem lennénk sokan, kb 7-8-an, és bulizósak vagyunk, szóval a zene tutira kell, de nem állatok módjára. Egyébként már van egy 7 hónapos kisfiunk, szóval mindent csak módjával :)

2012. aug. 31. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!