Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bőv. Lent)

Mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagy házban lakunk,és mindig félek este,mivel gyakoriak a betörések ahol lakom..

4en vagyunk,apám úgy alszik hogy semmit se hall,még a kocsit se ha a nővérem haza jön.Anyám elvileg mindent hall az éjszaka folyamán,nővérem is.De én semmit se,mindig félek esténként,és ezért felszoktam maradni 4-5ig,de ma nincs is kedvem aludni inkább fent maradok,mivel 7kor megyek valahova.Hogyan próbáljak ne erre gondolni folyton?És vissza állítani a napot-nappallal,éjszakát-éjszakával,hogy ne aggódjak?


2012. aug. 11. 03:39
 1/2 slakat válasza:
Fordulj orvoshoz. Az ilyen szorongásos tünetek nem vezetnek semmi jóra. Neked nem tanács, hanem orvosi segítség kell, mégpedig sürgősen. Jobbulást kívánok.
2012. aug. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha anyud és a nővéred mindent hall, (meghall) akkor ez miért nem elegendő neked a nyugodt alváshoz?

Aludj nyugodtan, majd szólnak, felébresztenek, ha arra lesz szükség!!

Miért nem bízol bennük? Ez a kérdés?


Szerintem inkább csak eleinte "ráfogtad", hogy azért gépezel egész éjszaka, mert nem tudsz elaludni, most meg, hogy a szervezeted átfordult nappalból éjszakába, szépen kitaláltad magadnak ezt a "félek éjszaka" magyarázatot.

Egy kis önuralommal, egy kis önfegyelemmel, fokozatosan (minden hajnalban 10-15 perccel hamarabb) fekszel le aludni, és vissza fogsz állni a normális ritmusra.


Figyelj, jön a suli, nem sok időd van már a vissza-állásra, igyekezz!

2012. aug. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!