Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tennétek a 3. emeletről...

Mit tennétek a 3. emeletről vödörrel önti a vizet és sepri le a többi lakó erkélyére?

Figyelt kérdés
Egy 30-as éveiben járó házaspár, egy gyerekkel lakik a társasház 3. emeletén, szinte mindenkivel harangban van,így bosszulja meg,hogy fentről leönti az erkélyét vizzel és sepri le és csorog az alatta lévők erkélyére. Szóltunk neki szépen,hogy ne tegye,mert a ruhákat újra kellett mosni, azt mondta,hogy őt nem érdekli, azt csinál amit akar. Mit lehet ilyenkor tenni? /A kisasszony egy ügyvéd titkárnője és a mindenese stb./ Megengedheti magának mind ezt,amit a fentiekben leírtam? Mit tehetnénk mi lakók?

2012. aug. 5. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lentről egy slaggal telenyomatnám az erkélyét, de akkor mikor ruha is szárad kinn....
2012. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg a fölötte lakóval, hogy ő meg öntse ki a felmosóvizet az erkélyen.
2012. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Kiborítanám a szemetesem az ajtójuk elé. Lehetőleg akkor amikor valami romlandó is van benne. Én ezt megcsináltam olyan szomszéddal aki reggel 7kor kezdett max.on zenét hallgatni.
2012. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%
Szárítsd máshol a ruháidat. Amúgy meg biztos hogy nem véletlenül viselkedik így ennek jó oka szokott lenni.
2012. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 intrepid ***** válasza:
100%
A lábtörlőjére piszkítani? Postaládájába odanemillő dolgokat beledobni, fogpiszkálót beletörni a cilinderzárába, kiírni a faliújságra. Kicsit több kreativitást. Ha pedig szét lett terrorizálva, akkor újból leülni vele beszélgetni.
2012. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
67%
Ha van a többi lakónak is ellen vettése a viselkedésükkel szemben akkor a lakók aláírássaival, menjetek a közösképviselőhöz annak kutya kötelessége intészkedni! Nem kell tőle félni mert egy bérház több lakóból áll és mindenkinek alkalmazkodnia kell! Ahogy te ezt megteszed neki is meg kell tennie!!
2012. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jobbnál jobb tippeket!Nem szívesen teszek ilyesmit de egyszerűen ki kell most már találni valamit,hátha megtudjuk miért teszi mind ezt a lépcsőházzal.

Az már csak pluszként irom, hogy állandóan vigyorog az emberre és kinn áll az erkélyen és cigizik, dobálja le a csikket stb. /annyit hallottam,hogy a házasságával is gond van/ Irjatok még tippeket, ti mit tennétek,amikor rátok vigyorog,akár utközben,amikor az autóját vezeti még akkor is!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!