Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne kb. mindezeke...

Mennyibe kerülne kb. mindezeket megcsinálni ebben az alap házban? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy kis épületünk, amit nem használunk, magyarán mondva 2 nagy szoba. Mindkettő szép nagy. Az egyik szobát megtartanám a másikat elfelezném egy kis konyhának meg fürdőnek. Ugye falakat felhúzni meg ilyeneket nem kell, viszont meg kell csinálni a vakolatot, kell venni nyílászárókat, az egyik szobában füld a talaj, akkor ott a fürdő, a csempézés, a bútorok, miden ami egy kész házba kell. Talán a bútorok meg a berendezés nem oylan sok, mert azt meg tudom oldani. Kb. mennyi lenne ez mind? Másfél max. 2 milliót tudok rászánni.

Kijön belőle?

Annyi, hogy villanyóra meg ilyen nem kell, mert nem számlázok külön a nagy háztól..


2012. júl. 31. 23:59
 1/3 Zsu1977 válasza:
Ha nem a legdrágább dolgokat veszed, és csak annyi ablakot amennyi fontos, akkor talán igen.
2012. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ki jön annyiból, főleg ha van esetleg ismerősöd a munkálatok elvégzésére! De ha nincs akkor is méresd fel a helyzetet és úgy mondjanak egy árat! Szerintem a válaszfalat meg lehet oldani gipszkartonból, de nem vagyok hozzáértő!

De mivel ketté akarod választani a szobát gondolom van egy ablak, akkor úgy csináld, hogy a másik oldalra már csak 1 kelljen + 1 ajtó!

Csempézéshez, nem kell olyan óriási szakértelem, esetleg házilag is meg tudjátok oldani valamilyen olcsóbb, akciós csempével! Nekünk wc+fürdőszobára mennyezetig lett csempézve, 50-60 ezer volt a csempe + 40 ért csinálták!

Amit én se tudok hogy vizet mennyiért vezetik oda ahová kell... pedig az nem egy elhanyagolható tényező!

wc kagylót, kádat, mosdót ezeket ha ügyes vagy egy 100-asból meg tudod venni!

Nem tudom mivel akarod a vizet melegíteni, de egy bojlert is vehetsz olcsón!

A konyha meg nem egy nagy mutatvány! Kell egy hely ahova be van vezetve a víz szintén, ott van a mosogató, a többi a fantázia szabványa!


szerintem egy kis utánajárással meg lehet annyiból csinálni, még lehet marad is!

2012. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van ismerősöm. Van egy kőműves barátom aki elvállalta, már szóltam neki, meg rajta kívül még két ember van aki segít. Ők annyit nem kérnek és mindent meg tudnak csinálni. Vagyis szinte mindent. A festést az egyik barátnőmmel csináljuk, mert imád festeni, és mivel sokat lesznek ott, így jó lesz elmondani, hogy együtt csináltuk.:)

És köszönöm a válaszokat!:)

Felpontoztalak titeket!:D

2012. aug. 1. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!