Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » HA ti hajléktalanok lennétek...

Bence555 kérdése:

HA ti hajléktalanok lennétek hogyan fürödnétek le?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem jutnék odáig, hogy hajléktalan legyek.
2012. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Utcai kutaknál. Vagy hajléktalan szállón. Mind a kettő ingyen van.
2012. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló!Ma már nem sok kell hozzá.Örülj az optimizmusodnak, ami nem lehet véletlen.

A kérdezőnek: barátok,haverok, nyáron folyók, patakok, akinek igénye van rá, valahogy megoldja.

Nagyon szomorú valahogy a kérdés is.

2012. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hajléktalanszállón, illetve aluljárókban ki szokták rakni a tisztálkodási lehetőségeket.
2012. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nem fürdenék
2012. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajléktalanszállón. Ha nem is aludnék ott, fürdeni bemennék valahogy. esetleg ha nem hagyod nagyon elfajulni a bűzt, akkor pláze/tesco ilyesmi, rokkant mosdó. OK az nem fürdés, de ha alaposan megmosakszol, az elég szerintem.

Inkább a mosással lehetnek problémák, kell legalább 2 ruhának lennie.


Lehet hogy hülye vagyok, de én csomószor gondolkodok azon, hogy ha hajléktalan lennék, akkor mit hogyan csinálnék. Nem azért, mert ez fenyeget, hanem csak úgy "megihlet" amikor ilyen embereket látok, és egyesek fel nem tudom fogni, hogyan élhetnek úgy, ahogy élnek. pl télen a mínusz 30 fokban nem megy be szállóra, hanem szabadban a földön alszik - ???

2012. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ez nem feltétlen választás kérdése, télen sajnos dugig vannak a szállók... :(
2012. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
passz.erre addig nem tudok válaszolni míg át nem élem(remélem nem fogom soha).szerintem teljesen máshogy gondolkodik valaki ha nincs háza és szabadban alszik stb..
2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
benzinkúton, de ha hajléktalan lennék télen tuti elutaznék egy melegebb helyre
2012. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előbb lennék öngyilkos, mint hajléktalan.


néha csodálom ezeket az embereket, h mit remélnek még, mi az ami életben tartja őket? mert legtöbbjük eléggé le van csúszva, büdös, piás, szánalmas. nincs jogom ítélkezni felettük, de aki már annyira szét van esve, h esélye nincs visszatérni a rendes társadalomba, annak mi adja az életkedvet? az a napi 2 kanna bor? hogy nyáron süt a nap, és nem kell megfagyni az aluljáró hideg kövén?


ha nekem fel kéne adni a mostani életemet, akkor nem kéne már tovább az élet, mert a körülményeim torzulásával a személyiségem is menthetetlenül eltorzulna...

2012. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!