Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Száraz tűzifát hol tudok...

Száraz tűzifát hol tudok venni Debrecen környékén, korrekt áron?

Figyelt kérdés
Megvenném a téli tüzelőt egyben. Mérlegeléssel átverős, csuromvizes fát áruló reklámozóktól nem kérek ajánlatot, elég indulatos vagyok, ha át akarnak verni, az pedig nem jó ott a helyszínen senkinek...korrekt helyeket keresek.

2012. júl. 23. 17:35
 1/1 nzoltan_767 válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne, mert szinte minden évben átvernek (mikor mennyire) a tüzifa árusok.


Eleve már az a tény, hogy itt keleten nem is kapni csak mázsára a fát egy nagy átverés, olyan vizesen hozzák ki hogy szabályosan csorog belőle a víz, persze nagy büszkén mutogatja, hogy lemérette a szállítmányt...omg.


Próbáltam már, hogy köbméterre veszem hátha akkor jobban jövök ki, de legutóbb is a"kettőt fizet egyet kap" akcióba keveredtem.


ide feltöltöttem a képet mikor pakolják a fát a "jóemberek", remélem más embernek hasznára lesz és jól megnézi mit vesz:

flickr.com/photos/100415269@N04/9531376452/


Nem létezik, hogy nem lehet tisztességes kereskedőt találni manapság Hajdú-Biharban :-(

2013. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!