Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Acél biztonsági ajtót lehet...

Acél biztonsági ajtót lehet beépítettni, ha nekünk az ajtó felett világítóablak van? És kb mennyi? Esetleg tudtok javasolni valakit Debrecen környékén?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet - ytongtéglával falaztassátok be, az ajtókeret megtartja az ytongot, úgyhogy áthidaló sem kell...60 volt az ajtó beépítéssel + 15 a kőművesmunka anyagárral együtt
2010. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jó dolog azért az az kis ablak.

sztem csináltass vmi olyan hidat, ami elbír 2 sor üvegtéglát. feltéve ha szereted. jó hangulatot tud adni :D


a beépítésről meg kérdezz meg pár céget, ők tudják, hogy statikailag hogy lehet megoldani. sztem menni fog, ma már elég jó dolgokat ki tudnak találni :D

2010. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kéne befalazni. Gondolom a régi ajtó is valahogy be volt rakva, akkor ezt is be lehet.
2010. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

azért kell befalazni, mert a meglévő ablak tokja az ajtóéval együtt van tehát ki kell venni mindenképp a helyére mehet ablak vagy gipszkarton vagy tégla (üvegtégla is akár)


ablak:

1) mi a francnak csináltat az ember biztonsági acélajtót, ha az ablakot be lehet törni és bemászni rajta

2) a pletykás vénasszonyok hangja behallatszik a lépcsőházból + idegesítő a villanykapcsolgatás


gipszkarton:

1) mi a francnak csináltat az ember biztonsági acélajtót, ha a gipszkartont be lehet törni és bemászni rajta

2) a pletykás vénasszonyok hangja behallatszik a lépcsőházból


falazás

1) biztonságos

2) jobb hangszigetelés

2010. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tuti nem fogom befalazni, mert csúnya, és jó a fény.


Acélajtó azért kell, mert a mostani gyenge, és lötyög, az acél szebb és valamivel biztonságosabb, de mondjuk betöréstől nem tartok igazán. Amúgy az üveg is lehet hangszigetelt, nem?

2010. júl. 5. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

ketten is mondtuk, h üvegtégla!

iszonyat jól szigeteli a hangot, nehéz betörni, és sztem még ízléses is. van 1 csomó mintázat, nézz utána. sőt, még színes is van.

ha belefér, rakass 2 sort, és akkor még biztonságosabb.


na, elég kimerítő volt a válasz?

2010. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legalább 5 sor kellene, és nem tudom, mennyire lenne szép... Ilyen formában még nem láttam ilyen megoldást.
2010. júl. 6. 08:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2010. júl. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!