Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Automata mosógépben hogy kell...

Automata mosógépben hogy kell mosni? Törölközőt, fehérneműt, külön-külön, mivel? Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

Egyre többet maradok egyedül, és szeretném magam kezelni ezt az egészet.

Whirlpool AWO-D 43138 Mosógép van, elől töltős, és nemtudom hogy mossak ki. Folyékony mosószer van, valamilyen Tide... csökkentett habzású.

Törölközőt mivel lehet? KEll öblítő? Mosószer mennyi kell és hova?

Csíkos ruhák? Vannak fehér-bordó, fehér sárga, Farmer, rövidnadrág, Ezekhez mennyi mosószer kell és mit kell nyomni? :D

Fehérneműt, zoknit, konyharuhát lehet egybe mosni? Vagy a Zoknit hagyjam ki?

Tudom, hogy hülye kérdés, de kínlódok már egy ideje, hogy mossak ki.

Köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 23. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom férfi vagy.

Nekünk ilyen gépünk van.


Vannak a fehér ruhák , ezek közé rakhatod a fehér törölközőket,lepedőt,ágyneműt, fehér zoknikat és fehér színű fehérneműket is.A gépen van a programkapcsoló tekerd 60 fokra.A 60 fok az a 95 után van.2:20 percet kell kiírnia a gépnek a kijelzőn.Majd elindítod.


A nem fehér színű fehérneműket , törölközőket ,ágyneműket, zoknikat ugyanazzal a programmal mosd mint a fehéreket.


A konyharongyokat meg amiket fertőtleníteni kell azt 95 fokon szoktam.Meg a férjem olajos ruhát , meg hasonlókat.


Nem fehér rövidnadrág , póló ,farmer satöbbi azt a napi tölteten szoktam mosni ami 40 fokos és 1 órás.Ez a program bal oldalon a legutolsó , 1 órát kell kiírnia a gépnek a kijelzőn.


Mosószerből önts bele amennyi ír a mosószer , biztos van hozzá kupak vagy mérő.


Kihúzod a fiókját és látsz 3 rekeszt.Az 1. rekesz a legszélesebb a főmosáshoz a mosószer.Ide kell öntened a mosó szert.A középsőbe megy az öblítő , van rajta 1 virág.A 3. meg az előmosó.Azt akkor használjuk ha előmosást is csinálunk.

2012. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válogasd szét a ruhákat. Fehérek, színesek, és sötétek kupacokat csinálj. Először a fehéreket tedd be, 60 fokra. Mosószert a mosószer adagolóba, az öblítőt, az öblítő adagolóba tedd. A színes ruhák közé, ha lehet ne tegyél pirosat, és sötétkéket. Ezeket külön mosd, ne fehérítőt tartalmazó mosószerrel. Ezeket elég 40, vagy 30 fokon mosni. Ugyanígy a sötét ruhákat is.
2012. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Betettem, úgy csináltam ahogy az első írta,

Köszönöm a Válaszokat!

2012. jún. 23. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a a ruhát is meg kellene nézni, hány fokon mosható. általában 30-40(legalábbis zokni, alsó, póló ing ilyen általában). 60-on meg jól összemegy.Nem csak színre kell válogatni!
2012. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!