Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Festettél már ruhát mosógépben...

Festettél már ruhát mosógépben? Milyen lett? Tartós a festés?

Figyelt kérdés
Kislányom rózsaszínű, polár anyagú szabadidő ruháját, festeném át valamilyen fiús színre. Azt hiszem feketére.
2012. jan. 10. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már festettem mosógéppel sokszor, a festéket a leírtak szerint kell alkalmazni. Nem árt ha színfixálót is teszel bele, mert akkor biztos nem engedi a színét. Van amelyik festékhez sót kell adni, van ahol öblítéshez ecetet, festéke válogatja.Én ha sötétet festek, utána egy rövid programon domestos, vagy flóraszeptes vízzel átöblítem a dobot,és az ajtónál lévő gumit is átszoktam törölni, mert már ért meglepetés ha nem tettem meg. Elfelejtettem, hogy festettem és világos ruhákat mostam utána, némelyik foltos lett, volt vele gondom utána. Amúgy a festett ruhákkal nincs gondom. Sok sikert!
2012. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Polár anyagot nem biztos hogy befogja a festék, mert műszálas.
2012. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen polár az a polár , én már festettem hasonlót nekem befogta.Egy kisérletet megér, max nem fogja be.
2012. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy barna lesz, vagy foltos. Koromfeketére nem hiszem hogy sikerülne.
2012. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!