Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyiket érdemes? Új telket...

Melyiket érdemes? Új telket vásárolni vagy a telephelyen építkezni?

Figyelt kérdés
Párommal most házasodtunk össze, és mivel elég jó nászajándékokat (pénzt) kaptunk ,előkerült a hová is építkezzünk kérdése. Mindenképp azon a településen akarunk maradni ahol most élünk, de itt egy telek kb. 2.5 -3 millió forint között mozog, viszont van egy másik lehetőségünk is ami viszont Nekem nem tetszene. Párom mezőgazdasági vállalkozó és a házuk mögötti hatalmas telephely egyik sarkába szeretné felépíteni a házat. Szerinte igy rengeteget megspórolhatunk (legalábbis azt a 3 milliót biztos) Elmondása alapján a kerítés mellett mennek a főbb vezetékek (gáz, víz, szennyvíz) igy a bevezetés nem lenne költségesebb mivel a terület jelenleg mezőgazdasági ipari ingatlan. Nem tudom, hogy ez tényleg így van -e, nem tudom, hogy mivel járnánk jobban egy rendezett utcában egy hárommilliós teleknek, vagy az állandó zajban, porban, sárban, közel a szülőkhöz egy már meglévő telekre felhúzni egy házat???
2012. jún. 1. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ipari/mezőgazdasági besorolású ingatlanra bejelentheted a lakcímedet, így ez nem feltétlen javasolt verzió.
2012. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van. Azontúl ilyen területre nem is engednek építeni, csak nagyon kicsi épületet, és nem lehet ott lakni.
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!