Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Padlóventilátor mikor érdemes...

Padlóventilátor mikor érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom az ÁLLÓVENTILÁTORRA gondolsz...


[link]


Szerintem ez praktikusabb, mint az asztali ventilátor, bárhol elhelyezhető, nagyobb területet tud hűteni és szerintem sokkal hatékonyabb...


Nekünk pl. a lakásunkban 4 db állóventilátorunk van (1-1 a gyerek szobájában, 1 db a hálószobánkban, 1 db a nappaliban)...

A nappalinkban van még egy mennyezeti ventilátor is, de az csak egy kisebb területet képes hűteni (a ventilátor alatt levő részt)...

2012. máj. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az állóra gondolsz. Valóban jobb mint az asztali. Nekem az irodámban asztali ventilátor van ott az tökéletes abba a kis patkány lyukba, meg persze otthon nálam is van egy azt a konyhába használjuk plusz van 2 álló ami egyik a nappaliban található másik pedig a háló szobánkba. A műhelyembe falra szerelhető ventilátor van, még az előző tulaj hagyta itt nekem, az kb arra jó hogy mozogjon a levegő de hűteni egyáltalán nem képes.

Álló ventilátorra nyugodtan ruházz be bármikor, én most venném mert olcsóbbak ilyenkor, nyáron 40 fokos hőségbe még egy vagyont is elkérnek érte mivel mindenki akkor veszi. És ezt elég csak egyszer megvenned és évekig megmarad.

2012. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de én a padló ventilátorra gondoltam.


[link]

2012. máj. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!