Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik angol...

Szerintetek melyik angol nyelvterületű országba érdemes kimenni dolgozni és letelepedni?

Figyelt kérdés

Ugye első blikkre mindenkinek London ugrik be. Csak egy apró gond van vele: nyáron Olimpia lesz, ami alatt a szállások árai a húszszorosára fognak nőni, így ki fogják paterolni az albérlőket arra az időre, és beköltöztetik a turistákkal.


A másik, ami London ellen szól, az az, hogy nagyon drága hely.


Szerintetek a mai állapotok esetén melyik angol nyelvterületű országba lenne érdemes kivándorolni és letelepedni? Én Magyarországról végleg el akarok menni, és nem is akarok visszajönni.


Dublinra gondoltam még, de az a város sem olcsó, és ott meg elég sok a szélsőséges (IRA, stb) szervezet. Meg talán az időjárás is rosszabb, mint Londonban.


2012. máj. 24. 18:21
 1/3 anonim válasza:

Hát nem egyszerű kérdés.

Ha néhány évvel ezelőtt kérdezted volna, rávágom, hogy USA, de most ott is nagyon szar a helyzet (20% munkanélküliség, stb) és egyre jobban utálják a bevándorlókat.


Anglia sem tuti mert ott nagyon drága az élet, pl élelmiszer horror áron megy, ráadásul gyakran átverik a külföldi munkavállalókat.


Ma már nem érdemes sehova kimenni szerencsétpróbálni, akkor menj ki ha jó szakember vagy és előre le van fixálva a hely ahol dolgozni fogsz.

2012. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A reklámot nem én tettem ki, semmi közöm hozzá.
2012. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ausztrália, Új-Zéland.
2012. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!