Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magyarországon hol vannak...

Magyarországon hol vannak ilyen megyék?

Figyelt kérdés
Csendes megyét keresek ahol a falvakat összetartó közösségek alkotják,ahol nincsenek gyárak,nincsenek cigányok stb.
2012. máj. 10. 16:53
 1/8 klopusz ***** válasza:
Miért egy egész megyét keresel? Miért nem egy települést? Csak nem további terveid vannak?
2012. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ilyet sajnos nem fogsz találni:/ ezért fogok jó messzire elköltözni innen
2012. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Máshol sem lesz jobb. Kérdező, ha érdekel a kertészkedés, nagyon melegen ajánlom Öttömös, Bordány, Ruzsa környékét. Nagyon rendezett települések, cigányoknak nyoma sincs, és jobbára józan paraszti, értelmes, szorgalmas emberek lakják. Van pár tanya, ahonnan kiöregedtek, és meg lehet venni. 0.5 hektár területtel már milliókat lehet őstermelni. Én Tolna megyei vagyok, itt elég szar a helyzet, de ide köt minden. Nekem sikerült itt is venni egy szép "tanyát" (valójában a város központtól 1.5 km-re úgy, hogy 500 méteren belül nincs szomszéd), szóval itt meg lesz a magam nyugta. Viszont, ha mennék, akkor csak is oda! Sokat kell dolgozni, de van értelme. A mi megyénkben egyébként Attala még egész jó hely. Normális vezetés, tisztaság, nem nagyon van cigány.
2012. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem Japánban sokkal jobb lesz nekem:)
2012. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne fogadj rá nagy összegben... ;)
2012. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de mernék rá:)
2012. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán még az őrségi, göcseji és fertő-vidéki falvak felelnének meg leginkább az elvárásaidnak, de lehet hogy még azok sem. Attól függ, mennyire magasra rakod a lécet. A roma népességről vannak adatok:

[link]

ha ez is szempont, akkor lehet szemezgetni.

2012. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt a Japánt hagyjuk,nem ez volt a kérdés.Menj el,úgyis vissza fogsu jönni.Én is vissza jöttem.(Meg is bántam).Volt amúgy barátom aki Japánban járt egyetemre,ő is haza jött.

De mondom,hagyjuk Japánt nem az érdekel.


Az elöregedő falvak jók lennének,csak tényleg az az ahol a legtöbbször elburjánzik a cigányság... én pedig olyan helyet keresek ahol nincsenek.Bár azt hiszem minden magyar olyan helyen szeretne lakni ahol nincsen cigány..de sajnos ilyen hely nincsen,még külföldön is vannak és dettó ugyanilyenek!!!!

De hagyjuk is a cigányokat,legalább itt ne róluk essék szó :)

Majd megnézem a térképen amiket írtatok.Ha esetleg van még ötlet azt szívesen fogadom,akár privátba is!Köszönöm!

2012. máj. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!